Parafia NSM w NDG - Ogłoszenia 13 czerwca 2021 XI Niedziela Zwykła

Ogłoszenia

Ogłoszenia 13 czerwca 2021 XI Niedziela Zwykła

|
Kategoria:
  1. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej Nabożeństwo Fatimskie, różaniec i procesja ze świecami.

  2. Zapraszamy codziennie o g. 17:30 na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

  3. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie organizacyjne w sprawie pielgrzymki do Medjugorie.

  4. Zapraszamy na Pierwszą Nocną Męską Pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Elblągu, 26/27 czerwca. Wymarsz o 23:00 z naszego kościoła, Msza św. w Sanktuarium o 7:00.

  5. W dniach 6-14 sierpnia w Elblągu, w budynku Seminarium organizowane są rekolekcje lectio divina. Oparte są one na wielowiekowej praktyce modlitwy słowem Bożym, sięgającej początków chrześcijaństwa. Ta praktyka jest dostępna dla wszystkich wierzących, którzy pragną zażyłości ze Słowem Bożym: prostych i uczonych, duchownych i świeckich. Rekolekcje lectio divina trwają 8 dni. Przeżywane są w klimacie pustyni, w pełnym milczeniu z indywidualnym prowadzeniem przez kierownika duchowego. Wierne i cierpliwe kroczenie drogą lectio divina pomaga przemodlić i zgłębić słowo Boże, aż do całkowitego poddania się jego działaniu, aż do zjednoczenia się z Jezusem, Słowem Wcielonym, który przemienia ludzkie życie i staje się jego Panem. Szczegółowe informacje w zakrystii i na stronie: www.cneelblag.pl.

  6. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego i naszego Biuletynu Parafialnego.