Parafia NSM w NDG - Ogłoszenia 2 maja 2021 V Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia

Ogłoszenia 2 maja 2021 V Niedziela Wielkanocna

|
Kategoria:
 1. Rozpoczął się miesiąc maj dedykowany szczególnej czci dla Najświętszej Maryi Panny, zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o g. 17:30.

 2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, zapraszamy na Adoracja Najświętszego Sakramentu od g. 16:00.

 3. Jutro (3 maja) Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. jak w każdą niedzielę. O g. 11:00 modlimy się za Ojczyznę powierzając nasz Naród opiece Królowej Polski. Jutro modlimy się także za służby mundurowe w naszym kraju, aby zawsze stawały w obronie, sprawiedliwości i dobra każdego Polaka.

 4. Medytacja lectio divina, spotkanie ze Słowem Bożym we wtorek po Mszy św. wieczornej.

 5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 6. W czwartek możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu od g. 16:00, o g. 17:30 nabożeństwo pierwszo czwartkowe i modlitwa o powołania kapłańskie.

 7. W piątek przed południem odwiedzimy chorych, okazja do spowiedzi od g. 17:00.

 8. W tym roku w naszej parafii będzie możliwość przystąpienia do sakramentu bierzmowania 5 czerwca o g. 18:00. Młodzież przygotowująca się już drugi rok (II klasa szkoły ponadpodstawowej) proszona jest o zgłoszenie się do ks. Jarosława. Osoby, które skończyły już naukę i z jakiś powodów nie przystąpiły jeszcze do bierzmowania i mają takie pragnienie, proszone są o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej do 9 maja.

 9. Dzisiaj zbieramy ofiary do puszek na nasze Elbląskie Seminarium Duchowne.

 10. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w kopertach i na konto parafialne.

 11. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego i naszego Biuletynu Parafialnego.

 12. W tym tygodniu pożegnaliśmy Edelgardę Ruczyńską i Henryka Paradowskiego.