Parafia NSM w NDG - Ogłoszenia 25 kwietnia 2021 IV Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia

Ogłoszenia 25 kwietnia 2021 IV Niedziela Wielkanocna

|
Kategoria:
 1. Organizowana jest zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego [sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery, zużyte telefony, drukarki itp.]. Pozyskane w ten sposób fundusze pozwolą min. na wsparcie Polskich Misjonarzy. Zużyty sprzęt można będzie składać na placu przed plebanią w poniedziałek do g. 12:00.

 2. Zapraszamy na medytację lectio divina we wtorek po Mszy św. wieczornej.

 3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 4. W czwartek możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu od g. 16:00, o g. 17:30 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

 5. W sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi o g. 9:00. Msza św. i zmiana tajemnic różańcowych o g. 10:00. Nie ma Mszy św. o g. 7:00.

 6. W sobotę rozpoczyna się miesiąc maj dedykowany szczególnej czci dla najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o g. 17:30.

 7. W przyszłą niedzielę Adoracja najświętszego sakramentu od g. 16:00.

 8. W tym roku w naszej parafii będzie możliwość przystąpienia do sakramentu bierzmowania 5 czerwca o g. 18:00. Młodzież przygotowująca się już drugi rok (II klasa szkoły ponadpodstawowej) proszona jest o zgłoszenie się do ks. Jarosława. Osoby, które skończyły już naukę i z jakiś powodów nie przystąpiły jeszcze do bierzmowania i mają takie pragnienie, proszone są o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej do 9 maja.

 9. W przyszłą niedzielą zbieramy ofiary do puszek na nasze Elbląskie Seminarium Duchowne.

 10. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w kopertach i na konto parafialne.

 11. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego i naszego Biuletynu Parafialnego.