Parafia NSM w NDG - Ogłoszenia 14 marca 2021 IV Niedziela Wielkiego Postu

Ogłoszenia 14 marca 2021 IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Rozpoczęliśmy nasze Rekolekcje Wielkopostne, spotkania rekolekcyjne będą w poniedziałek, wtorek i środę o g. 11:30 i 19:00. Nie ma więc Mszy św. o 7:00 i o 18:00. Spowiedź we wtorek i środę pół godziny przed każdym spotkaniem. Bardzo prosimy o modlitwę w intencji rekolekcji.

2. We wtorek Nabożeństwo do św. Michała Archanioła z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie o g. 18:30.

3. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od g. 16:00, o 17:30 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

4. W piątek Uroczystość św. Józefa, Rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Ochronę Życia, który zakończy się 25 marca w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przyjęciem Duchowej Adopcji.

5. Droga Krzyżowa w piątek dla dzieci o g. 16:30, dla dorosłych o g. 17:30. Gorzkie Żale śpiewamy w niedzielę o g. 17:30.

6. Organizujemy wyjazd na Drogę Krzyżową do Wejherowa, sobotę 27 marca, koszt ok. 40 zł, zapisy w zakrystii.

7. W ramach jałmużny wielkopostnej, Rycerze Kolumba organizują zbiórkę odzieży męskiej nowej i używanej w dobrym stanie dla mężczyzn ze Schroniska św. Brata Alberta w Elblągu. Potrzebne są także środki czystości, szczególnie do higieny osobistej dla mężczyzn. Zbiórka będzie w sobotę 20 marca przy naszej Parafii w godzinach 9:00 – 13:00.

8. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego i naszego biuletynu parafialnego. Jest także Gość Ekstra o św. Józefie.

9. W tym tygodniu pożegnaliśmy Jadwigę Olszewską.