Parafia NSM w NDG - Ogłoszenia 28 lutego 2021 II Niedziela Wielkiego Postu

Ogłoszenia 28 lutego 2021 II Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś niedziela ad gentes – dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami na całym świecie. Przy wyjściu z kościoła zbieramy ofiary na rzecz Misji.

2. We wtorek po Mszy św. wieczornej medytacja lectio divina.

3. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszam na spotkanie Odnowy w Duchu św.

4. W pierwszy czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od g. 16:00, o 17:30 Nabożeństwo z modlitwą o powołania kapłańskie i do życia konsekrowanego.

5. W pierwszy piątek do południa odwiedzimy chorych, okazja do spowiedzi od g. 17:00.

6. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o g. 16:30, dla dorosłych o g. 17:30.

7. W sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o g. 9:00, Msza św. i zmiana tajemnic o g. 10:00. Nie ma Mszy o g. 7:00.

8. Gorzkie Żale śpiewamy w niedzielę o g. 17:30.

9. Rekolekcje Wielkopostne w naszej Parafii będą 14 – 17 marca. Ks. dr Dariusz Kulecki proboszcz Parafii w Kępkach poprowadzi nasze Rekolekcje. Bardzo prosimy o modlitwę w intencji Rekolekcji.

10. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego i naszego biuletynu parafialnego.

11. W tym tygodniu pożegnaliśmy Jacka Dyderskiego.