Parafia NSM w NDG - Ogłoszenia 7 lutego 2021 V Niedziela Zwykła

Ogłoszenia 7 lutego 2021 V Niedziela Zwykła

1. Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. klas III zapraszamy na spotkanie dzisiaj o g. 15:00.

2. We wtorek zapraszamy na medytację lectio divina po Mszy św. wieczornej.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą św. o g. 18:00.

4. 11 lutego w czwartek Światowy Dzień Chorego zapraszamy na Mszę św. dla chorych o g. 11:00.

5. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od g. 16:00, o g. 17:30 Nabożeństwo i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

6. Organizujemy wyjazd na drogę Krzyżową do Glotowa koło Dobrego Miasta na rozpoczęcie Wielkiego Postu, w sobotę 20 lutego. Koszt 40 zł., zapisy w zakrystii.

7. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego i naszego biuletynu parafialnego.

8. W tym tygodniu pożegnaliśmy Marię Czapską, Zenona Strzałkowskiego i Cecylię Peć