Parafia NSM w NDG - Ogłoszenia 24 stycznia 2021 III Niedziela Zwykła

Ogłoszenia 24 stycznia 2021 III Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj Niedziela Słowa Bożego zachęcamy do przeczytania choć krótkiego fragmentu Pisma Świętego.

2. Zapraszamy w środę na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą św. o g. 15:00.

3. W przyszłą niedzielę zapraszamy mężczyzn na Męski Różaniec do kościoła Przemienienia Pańskiego po Mszy św. o g. 18:00.

4. W ostatnim miesiącu Chorwację nawiedziło najsilniejsze od 140 lat trzęsienie ziemi. Spowodowało ono duże straty materialne i zniszczenia. Zginęli ludzie. Tysiące osób pozostało bez dachu nad głową. Ksiądz Biskup Elbląski prosi o zorganizowanie zbiórki ofiar na rzecz poszkodowanych. W przyszłą niedzielę będziemy zbierali ofiary do puszek na ten cel.

5. Dziękujemy za ofiary na potrzeby Parafii składane w kopertach i przelewem na konto.

6. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego i naszego biuletynu parafialnego.

7. W tym tygodniu pożegnaliśmy Janinę Jędo, Annę Wasilczyk i Helenę Bucholz