Parafia NSM w NDG - Ogłoszenia 13 grudnia 2020 III Niedziela Adwentu

Ogłoszenia 13 grudnia 2020 III Niedziela Adwentu

1. Dziś 39. rocznica wprowadzenia stanu wojennego, i 50 rocznica protestów robotniczych w Elblągu. Pamiętamy i modlimy się o pokój dla naszej Ojczyzny.

2. Zachęcamy do udziału w Roratach codziennie o g. 6:30.

3. Od czwartku – 17 grudnia – rozpoczyna się druga część Adwentu, dni tego okresu poświęcone są bezpośredniemu przygotowaniu do Uroczystości narodzenia Pańskiego.

4. Jak ogłaszaliśmy zbieramy ofiary do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.

5. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego i naszego Biuletynu. Rycerze Kolumba rozprowadzają biuletyn dla rodzin.

6. Dziękujemy za ofiary na potrzeby Parafii składane w kopertach i przelewy na konto.

7. W tym tygodniu pożegnaliśmy Hannę Styczyńską, Grzegorza Przybylskiego, Zdzisławę Henke i Zofię Jabłońską-Zielińską.