Parafia NSM w NDG - Ogłoszenia 28 Czerwca 2020 XIII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia 28 Czerwca 2020 XIII Niedziela Zwykła

1. Nabożeństwo czerwcowe o g. 17:40 do wtorku.

2. Możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu poniedziałek, wtorek i czwartek od g. 16:00.

3. W poniedziałek Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła.

4. Od środy letni porządek nabożeństw. W dni powszednie nie będzie Mszy św. o g. 7:00, będzie tylko wieczorna Msza o g. 18:00, w niedzielę Msze św. o g. 8:00, 10:00, 12:00 i 19:00.

5. W pierwszy czwartek miesiąca o g. 17:30 nabożeństwo pierwszoczwartkowe i modlitwa o powołania.

6. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi od g. 17:00. Po Mszy św. nabożeństwo pierwszopiątkowe.

7. Nabożeństwo pierwszosobotnie ku czci Niepokalanego Serca Maryi o g. 17:00.

8. Widać już postępy prac na wieży kościoła. Po obudowaniu skrzydeł wieży będą wykonane dodatkowe otwory wentylacyjne. Okazuje się, że wiele elementów dachu wymaga gruntownej naprawy, co wiąże się z dodatkowymi kosztami. Część środków mamy uzbierane, ale bardzo prosimy o pomoc. Prace mogą potrwać do połowy lipca.

9. Od marca chorzy w naszym szpitalu pozbawieni są sakramentów. Dyrekcja nie wpuszcza księży na teren szpitala. Jeżeli rodzina chorego lub sam chory prosi o księdza szpital nie ma prawa odmówić. Macie prawo się tego domagać. Proszę przekazać wszystkim, że przyjdziemy na każde wezwanie.

10. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego i naszego Biuletynu Parafialnego.

11. W tym tygodniu pożegnaliśmy Stefanię Krauze i Ryszarda Lewińskiego.