Parafia NSM w NDG - Ogłoszenia 21 Czerwca 2020 XII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia 21 Czerwca 2020 XII Niedziela Zwykła

1. Nabożeństwo czerwcowe codziennie o g. 17:40.

2. Możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu codziennie od g. 16:00.

3. W związku z nawiedzeniem Ikony Matki Bożej Wspomożycielki Prześladowanych Chrześcijan codziennie o g. 17:00 będziemy odmawiali różaniec w intencji prześladowanych chrześcijan.

4. We wtorek przypada dzień ojca. Modlimy się o błogosławieństwo i siły dla wszystkich ojców, a także o światłość Bożą dla tych, którzy odeszli do wieczności.
    Medytacja Słowa Bożego - lectio divina we wtorek po Mszy św. wieczornej.

5. W czwartek (25 czerwca) wspominamy w liturgii bł. Dorotę z Mątów – patronkę diecezji elbląskiej, średniowieczną mistyczkę, która wybrała życie pustelnicze w celi przy katedrze w Kwidzynie. W wyniku trwających w jej czasach epidemii Dorota utraciła aż ośmioro swoich dzieci. Przyzywajmy jej wstawiennictwa.

6. W czwartek na Mszy św. wieczornej będziemy się modlić za wszystkich, którzy modlą się za kapłanów w Apostolacie Margaretka.

7. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego i naszego Biuletynu Parafialnego.
  8. W tym tygodniu pożegnaliśmy Klaudię Jereczek i Helenę Cesarczyk