Parafia NSM w NDG - Ogłoszenia 7 Czerwca 2020 Uroczystość Trójcy Świętej

Ogłoszenia 7 Czerwca 2020 Uroczystość Trójcy Świętej

1. Nabożeństwa do Serca Pana Jezusa codziennie o g. 17:40.

2. Możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu codziennie od g. 16:00.

3. W poniedziałek Odpust ku czci św. Jadwigi Królowej w Kmiecinie o g. 18:00.

4. We wtorek zapraszamy na medytację Słowa Bożego - lectio divina po Mszy św. wieczornej.

5. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Po Mszy św. o g. 12.15 Uroczysta Procesja Eucharystyczna dookoła kościoła. Zachęcamy aby dekorować okna domów i mieszkań na znak świętowania.

6. Oktawa Bożego Ciała od piątku do przyszłego czwartku o g. 17:30 procesja Eucharystyczna dookoła kościoła.

7. W sobotę Nabożeństwo Fatimskie o 19:30 , Msza św. o 20:00 i po Mszy św. Procesja ze świecami.

8. Odpust Parafialny ku czci Niepokalanego Serca Maryi będziemy przeżywali w sobotę, 20 czerwca o g. 11:00. Uroczystej Sumie Odpustowej będzie przewodniczył Prof. Kan. Krzysztof Bielawny. Zapraszamy serdecznie wszystkich parafian.

9. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego i naszego Biuletynu Parafialnego.