Parafia NSM w NDG - Ogłoszenia 10 Maja 2020 V Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia

Ogłoszenia 10 Maja 2020 V Niedziela Wielkanocna

|
Kategoria:
  1. Trwa miesiąc maryjny - nabożeństwo majowe codziennie o g. 17:30.

  2. Możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu codziennie od g. 16:00.

  3. We wtorek medytacja lectio divina po Mszy św. wieczornej.

  4. W środę wspomnienie najświętszej Maryi Panny Fatimskiej. Rozpoczynamy nabożeństwa fatimskie 13 dnia miesiąca. Na razie nie możemy zrobić procesji, ale odmówimy różaniec. Zapraszamy na Mszę św. o g. 20:00, po Mszy św. odmówimy różaniec i odśpiewamy litanię. Nie będzie Mszy św. o g. 18:00.

  5. Z inicjatywy Ojca Świętego najbliższy czwartek 14 maja jest dniem modlitwy, postu i dzieł miłosierdzia w Kościele powszechnym w łączności z przedstawicielami innych religii, w intencji powstrzymania epidemii koronawirusa.

  6. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego