Parafia NSM w NDG - Ogłoszenia 26 kwietnia 2020 III Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia 26 kwietnia 2020 III Niedziela Wielkanocna

1. Dziś Niedziela Biblijna inaugurująca Tydzień Biblijny w Kościele w Polsce! Zachęcamy do czytania Pisma św. Zapraszamy też na medytację Słowa Bożego lectio divina we wtorek po Mszy św. wieczornej.

2. Możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu od g. 16:00, modlitwa różańcowa codziennie o g. 17:30 modlimy się za wszystkich mieszkańców naszej parafii o uwolnienie od wszelkiego zła związanego z całym tym zamieszaniem, które nas dotyka. Jest też możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W czwartek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o g. 17:30.

5. Od piątku nabożeństwa majowe codziennie o g. 17:30.

6. Pierwszy piątek miesiąca do południa odwiedzimy chorych, okazja do spowiedzi od g. 17:00.

7. W pierwszą sobotę miesiąca obchodzimy w tym roku Uroczystość NMP Królowej Polski Msze św. o g. 7:00, 10:00 i 18:00. Nabożeństwo pierwszosobotnie od g. 9:00.

8. Za tydzień: Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień modlitw o powołania.

9. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w kopertach i na konto parafialne.