Parafia NSM w NDG - Ogłoszenia 19 kwietnia 2020 Niedziela Miłosierdzia Bożego

Ogłoszenia

Ogłoszenia 19 kwietnia 2020 Niedziela Miłosierdzia Bożego

|
Kategoria:
  1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia, możliwość Adoracji Najświętszego Sakramentu od g. 14:00, o g. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Akt Oddania naszej ojczyzny i naszych rodzin Bożemu Miłosierdziu - transmisja na parafialnym profilu Facebooku.

  2. W związku ze zmianami w zarządzeniach sanitarnych w przyszłym tygodniu Msze św. będą normalnie czyli o g. 7:00 i 18:00.

  3. Możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu od g. 16:00, modlitwa różańcowa o uwolnienie od wszelkiego zła związanego z całym tym zamieszaniem, które nas dotyka codziennie o g. 17:30. Jest też możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi.

  4. W czwartek Uroczystość Św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski i Diecezji Elbląskiej.

  5. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w kopertach i na konto parafialne.