Parafia NSM w NDG - Ogłoszenia 19 stycznia 2020 II Niedziela Zwykła

Ogłoszenia 19 stycznia 2020 II Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła zbieramy ofiary na nasze Seminarium Duchowne.

2. W tygodniu wieczorna Msza św. o g. 15:00.

3. We wtorek Dzień Babci a w środę Dzień Dziadka, Babciom i Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia.

4. Organizujemy wyjazd na drogę krzyżową do Kalwarii Wielewskiej na Kaszubach 29 lutego, koszt 30 zł. zapisy w zakrystii.

5. Seminarium Duchowne w Elblągu zaprasza młodych mężczyzn szkół średnich do udziału w rekolekcjach, które odbędą się w dniach 1-5 lutego br. Szczegółowe informacje w Internecie.

6. Ks. Artur Puchalski z parafii Przemienienia Pańskiego organizuje Pielgrzymkę autokarową w przerwie majowej od 30 kwietnia do 3 maja, do Krakowa i Wadowic. Szczegóły na kartkach pod tablicą ogłoszeń.

7. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego i naszego Biuletynu Parafialnego.

8. W tym tygodniu pożegnaliśmy Franciszka Niemyńskiego.