Parafia NSM w NDG - Ogłoszenia 10 listopada 2019 XXXII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia 10 listopada 2019 XXXII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj kleryk naszego Seminarium rozprowadza kalendarze seminaryjne.

2. Wypominki codziennie o g. 17:30.

3. Jutro Święto Niepodległości Uroczysta Msza Święta za Ojczyznę będzie sprawowana w kościele Przemienienia Pańskiego o g. 10:00, szczegóły obchodów na tablicy ogłoszeń.

4. Jutro także jest odpust św. Marcina w Nowej Cerkwi szczegółowy program na tablicy ogłoszeń.

5. We wtorek medytacja lectio divina.

6. W środę spotkanie Odnowy w Duchu Świętym po Mszy św. wieczornej.

7. Spotkania Seniorów w środę o 11:00.

8. W czwartek Koronka do Bożego Miłosierdzia o g. 16:00.

9. W sobotę Odpust w Lubieszewie o g. 11:00.

10. Zapraszamy do Udziału w Kursie Filipa 15-17 listopada. Początek o g. 18:00 w Szkole Podstawowej nr 2.

11. W duchu solidarności z Kościołem prześladowanym w Sudanie Południowym w Afryce, gdzie po latach wojny nadal trwa konflikt wewnętrzny i panuje głód. W przyszłą niedzielę ofiary składne do puszek przeznaczone są na wsparcie dla prześladowanych.

12. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego i naszego Biuletynu Parafialnego.

13. W tym tygodniu pożegnaliśmy Zofię Słowik