Parafia NSM w NDG - Ogłoszenia 27 października 2019 XXX Niedziela Zwykła

Ogłoszenia 27 października 2019 XXX Niedziela Zwykła

1. Nabożeństwo różańcowe codziennie o g. 17:30. Różaniec dla dzieci we wtorki i czwartki o g. 16:30.

2. We wtorek medytacja lectio divina.

3. W środę spotkanie Odnowy w Duchu Świętym po Mszy św. wieczornej.

4. Spotkania Seniorów w środę o 11:00.

5. Zbliża się listopad, miesiąc modlitwy za zmarłych. Zachęcamy do wypisywania kartek na Wypominki i Mszę zbiorową za zmarłych. Przypominamy, że zaznaczamy jeden dzień tygodnia (np. poniedziałek) w którym nasi zmarli będą wyczytywani w miesiącu listopadzie. 2 listopada będą Nieszpory Żałobne i modlitwa Wypominkowa tylko za zmarłych, którzy odeszli w tym roku.

6. W piątek 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych Msza św. o g. 8:00, na cmentarzu komunalnym o g. 11:00 na cmentarzu parafialnym o g. 13:00. Możliwość poświęcenia pomników dzisiaj o g. 15:00.

7. Ze względu na Uroczystość 1 listopada ks. Proboszcz odwiedzi chorych w czwartek 31 października. Pozostałych chorych odwiedzimy 8 listopada.

8. Ponieważ w tym roku Uroczystość wszystkich Świętych przypada w piątek okazja do spowiedzi pierwszo piątkowej i spowiedzi w intencji naszych bliskich zmarłych będzie w czwartek:
    spowiedź dzieci od g. 16:00
    dorosłych od g. 17:00.
    Przypominamy że przez cały tydzień – oktawę, od 1 do 8 listopada włącznie możemy ofiarować odpust za naszych bliskich zmarłych, trzeba nawiedzić cmentarz być po spowiedzi i pomodlić się za zmarłych. Każdego dnia pierwszego tygodnia listopada można ofiarować odpust za jedną zmarłą osobę.

9. 2 listopada dzień modlitw za wszystkich zmarłych, jest to też pierwsza sobota miesiąca, adoracja od g. 9:00, Msza św. i zmiana tajemnic różańcowych o g. 10:00.

10. Bardzo dziękujemy że pamiętacie o ofiarach w kopertach na potrzeby inwestycyjne naszej Parafii.

11. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego i naszego Biuletynu Parafialnego.

12. W tym tygodniu pożegnaliśmy Ryszarda Barczaka i Henryka Dziawgo.