Parafia NSM w NDG - Ogłoszenia 20 października 2019 XXIX Niedziela Zwykła

Ogłoszenia 20 października 2019 XXIX Niedziela Zwykła

1. Bardzo dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na działalność duszpasterską i charytatywną w parafii w Sarnach.

2. Nabożeństwo różańcowe codziennie o g. 17:30. Różaniec dla dzieci we wtorki i czwartki o g. 16:30.

3. We wtorek Wspomnienie św. Jana Pawła II, medytacji lectio divina nie będzie.

4. W środę spotkanie Odnowy w Duchu Świętym po Mszy św. wieczornej.

5. Spotkania Seniorów w środę nie będzie. W środę nie będzie też czynna kancelaria parafialna.

6. Zbliża się listopad miesiąc modlitwy za zmarłych. Zachęcamy do wypisywania kartek na Wypominki i Mszę zbiorową za zmarłych. Przypominamy, że zaznaczamy jeden dzień tygodnia (np. poniedziałek) w którym nasi zmarli będą wyczytywani w miesiącu listopadzie. 2 listopada będą Nieszpory Żałobne i modlitwa Wypominkowa tylko za zmarłych, którzy odeszli w tym roku.

7. W Uroczystość Wszystkich Świętych 1 listopada Msza św. w kościele o g. 8:00,
    - na cmentarzu komunalnym o g. 11:00,
    - na cmentarzu parafialnym o g. 13:00.
    Możliwość poświęcenia pomników w niedzielę 27 października o g. 15:00.

8. Bardzo dziękujemy że pamiętacie o ofiarach w kopertach na potrzeby inwestycyjne naszej Parafii.

9. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego i naszego Biuletynu Parafialnego