Parafia NSM w NDG - Ogłoszenia 13 października 2019 XXVIII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia

Ogłoszenia 13 października 2019 XXVIII Niedziela Zwykła

|
Kategoria:
 1. Dzisiaj Dzień Papieski, zbieramy ofiary do puszek na stypendia dla młodzieży w ramach Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

 2. Dzisiaj Nabożeństwo Fatimskie o g. 17:30. Po Mszy świętej procesja ze świecami.

 3. Nabożeństwo różańcowe codziennie o g. 17:30. Różaniec dla dzieci we wtorki i czwartki o g. 16:30.

 4. We wtorek medytacja lectio divina po Mszy św. wieczornej.

 5. W środę spotkanie Odnowy w Duchu Świętym po Mszy św. wieczornej.

 6. Spotkanie Seniorów w środę o g. 11:00.

 7. Zapraszamy na Koncert Papieski, który odbędzie się 17 października o g. 17.00, w Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR w Elblągu. Gwiazdą wieczoru będzie zespół "Czerwone Gitary". Wyjazd o 16:00, koszt 10 zł. zapisy w zakrystii.

 8. W przyszłą niedzielę będziemy gościli księży z Sarn na Ukrainie. Jak co roku ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na potrzeby parafii w Sarnach. Do przyszłej niedzieli zbieramy przybory szkolne dla dzieci z Sarn.

 9. Zachęcamy także do udziału w Koncercie Papieskim, w wykonaniu Chóru Lutnia z Malborka który odbędzie się za tydzień w niedzielę o godz. 16.00 w kościele św. Jadwigi Królowej w Kmiecinie k. Nowego Dworu Gdańskiego.

 10. Zbliża się listopad miesiąc modlitwy za zmarłych. Zachęcamy do wypisywania kartek na Wypominki i Mszę zbiorową za zmarłych. Przypominamy, że zaznaczamy jeden dzień tygodnia (np. poniedziałek) w którym nasi zmarli będą wyczytywani w miesiącu listopadzie. 2 listopada będą Nieszpory Żałobne i modlitwa Wypominkowa tylko za zmarłych, którzy odeszli w tym roku.

 11. Bardzo dziękujemy że pamiętacie o ofiarach w kopertach na potrzeby inwestycyjne naszej Parafii.

 12. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego i naszego Biuletynu Parafialnego.

 13. W tym tygodniu pożegnaliśmy Wandę Metelską i Klaudie Szwaracką.