Parafia NSM w NDG - Ogłoszenia 06 października 2019 XXVII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia 06 października 2019 XXVII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj zbieramy ofiary do puszek na duszpasterstwo charytatywne Caritas.

2. Dzisiaj spotkanie dla kandydatów do bierzmowanie o g. 15:00.

3. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od g. 16:00.

4. Nabożeństwo różańcowe codziennie o g. 17:30. Różaniec dla dzieci we wtorki i czwartki o g. 16:30.

5. Jutro wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej święto patronalne dla wspólnot Żywego Różańca. Zapraszamy wszystkich członków Żywego Różańca na Mszę św. o g. 18:00.

6. We wtorek medytacja lectio divina po Mszy św. wieczornej.

7. W środę spotkanie Odnowy w Duchu Świętym po Mszy św. wieczornej.

8. Spotkanie Seniorów w środę o g. 11:00.

9. W październiku nie będzie Koronki i Adoracji czwartkowej.

10. W przyszłą niedzielą Nabożeństwo Fatimskie o g. 17:30.

11. Zapraszamy na Szkołę Modlitwy Słowem Bożym w sobotę 12 października do Kościoła Bożego Ciała w Elblągu. Wyjazd o g. 9:00, zapisy w zakrystii.

12. Za tydzień Dzień Papieski – zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

13. Zapraszamy na Koncert Papieski, który odbędzie się 17 października o g. 17.00, w Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR w Elblągu. Gwiazdą wieczoru będzie zespół "Czerwone Gitary". Wyjazd o 16:00, koszt 10 zł. zapisy w zakrystii.

14. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego i naszego Biuletynu Parafialnego.