Parafia NSM w NDG - Ogłoszenia 15 września 2019 XXIV Niedziela Zwykła

Ogłoszenia 15 września 2019 XXIV Niedziela Zwykła

1. We wtorek nabożeństwo do Świętego Michała Archanioła z modlitwa o uwolnienie i uzdrowienie.

2. W środę spotkanie Odnowy w Duchu Świętym po Mszy św. wieczornej.

3. Zapraszamy na pierwsze powakacyjne spotkanie Seniorów. Rozpoczynamy Msza św. o g. 10:00 w intencji osób starszych, samotnych, chorych z naszej parafii. Po Mszy św. zapraszamy na spotkanie w salce.

4. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka o g. 16:00.

5. Rodziców Dzieci klas trzecich przygotowujących się do I Komunii Świętej zapraszamy na pierwsze spotkanie organizacyjne w czwartek o g. 19:00, obecność obowiązkowa.

6. W ramach przygotowania do I komunii w niedzielę 29 września będzie poświęcenie różańców dla dzieci klasy II i III.

7. Zapraszamy na medytację Słowa Bożego „Zasłuchanie w Słowie” w sobotę 21 września od g. 10:00.

8. Do końca września przyjmujemy zapisy kandydatów do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy młodzież po szkole podstawowej i starszą,
    która z jakiegoś powodu nie dostąpiła jeszcze łaski tego sakramentu. Zapisy u Ks. Michała.

9. Organizujemy Konkurs Różańcowy na najciekawszy pomysł na różaniec własnoręcznie wykonany, czasem przy pomocy rodziców. Różańce przynosimy do szkoły do Pani Izy i do Ks. Michała.

10. Organizujemy Trzeci już Rajd po Wysoczyźnie Elbląskiej. Zapraszamy dzieci i młodzież od po 3 klasie szkoły podstawowej. Koszt Rajdu 10 zł. zapisy u Pani Izy i u Ks. Michała.

11. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii Jarosława Jurczyka.