Parafia NSM w NDG - Ogłoszenia 24 marca 2019 III Niedziela Wielkiego Postu

Ogłoszenia 24 marca 2019 III Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj po Mszy św. zbieramy ofiary do puszek na potrzeby Misji.

2. 25 marca w poniedziałek świętujemy Zwiastowanie Pańskie. Dzień ten jest Dniem Świętości Życia. Zachęcamy bardzo do adopcji duchowej dziecka poczętego.

3. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.

4. We wtorek medytacja lectio divina.

5. W środę spotkanie seniorów o 11:00.

6. W czwartek Koronka do Bożego Miłosierdzia i Adoracja Najświętszego Sakramentu od g. 16:00.

7. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o g. 16:30, dla dorosłych o g. 17:30.

8. Gorzkie Żale śpiewamy w niedzielę o g. 17:30.

9. Od niedzieli 31 marca rozpoczniemy Renowacje Misji Świętych, które poprowadzą Ojcowie Redemptoryści. Plan rekolekcji jest w gablocie i w biuletynie.

10. W poniedziałek 1 kwietnia o g. 17:00, na rozpoczęcie miesiąca poświęconego osobom chorym na autyzm w naszym kościele będzie Msza św. w intencji osób niepełnosprawnych ich rodzin i wszystkich, którzy ich wspierają.

11. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego i naszego Biuletynu Parafialnego.