Parafia NSM w NDG - Ogłoszenia 17 marca 2019 II Niedziela Wielkiego Postu

Ogłoszenia 17 marca 2019 II Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj po Mszy św. zbieramy ofiary do puszek na nasze Seminarium Duchowne.

2. We wtorek Uroczystość Św. Józefa, na zakończenie Eucharystii będzie szczególne błogosławieństwo dla mężczyzn.

3. W środę spotkanie seniorów o 11:00.

4. W czwartek Koronka do Bożego Miłosierdzia i Adoracja Najświętszego Sakramentu od g. 16:00.

5. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o g. 16:30, dla dorosłych o g. 17:30.

6. Gorzkie Żale śpiewamy w niedzielę o g. 17:30.

7. W sobotę 23 marca jedziemy na Drogę Krzyżową do Pakości, są jeszcze wolne miejsca. Spotkanie 20 marca, po Mszy św.

8. Zapraszamy na pierwszą parafialną majówkę, do Częstochowy, Krakowa, Wadowic i Zakopanego. Szczegółowe informacje i zapisy w zakrystii.

9. W przyszłą niedzielę będziemy zbierali ofiary do puszek na Misje.

10. Od niedzieli 31 marca rozpoczniemy Renowacje Misji Świętych, które poprowadzą Ojcowie Redemptoryści.

11. 25 marca w poniedziałek świętujemy Zwiastowanie Pańskie. Dzień ten jest Dniem Świętości Życia. Zachęcamy bardzo do adopcji duchowej dziecka poczętego.

12. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Urszulę Czerwińską, Lucynę Gryzio.