Parafia NSM w NDG - Ogłoszenia 3 marca 2019 VIII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia 3 marca 2019 VIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj I niedziela miesiąca możliwość Adoracji Najświętszego Sakramentu od g. 16:00.

2. W poniedziałek spotkanie Odnowy w Duchu Świętym po Mszy św. wieczornej.

3. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie ze Słowem Bożym.

4. W najbliższą środę Popielec, rozpoczynamy Wielki Post. Msze św.: 7:00; 11:00; 16:30: 18:00. Przypominamy, że tego dnia obowiązuje post ścisły: jakościowy (nie jemy potraw mięsnych) i ilościowy (jeden posiłek do syta i dwa razy po trochu), zachęcamy do postu o chlebie i wodzie.

5. W czwartek Koronka do Bożego Miłosierdzia i Adoracja Najświętszego Sakramentu od g. 16:00.

6. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o g. 16:30, dla dorosłych o g. 17:30

7. Gorzkie Żale śpiewamy w niedzielę o g. 17:30.

8. Ks. Jarosław będzie prowadził w Elblągu sesję weekendową o Słowie Bożym w duchu lectio divina. Spotkania będą 8-9 marca w kościele Bożego Ciała w Elblągu. Chętni mogą się jeszcze zgłaszać do środy.

9. 23 marca jedziemy na Drogę Krzyżową do Pakości, są jeszcze wolne miejsca.

10. Zapraszamy na pierwszą parafialną majówkę do Częstochowy, Krakowa, Wadowic i Zakopanego. Szczegółowe informacje i zapisy w zakrystii.

11. Przypominamy, że planujemy zorganizować pielgrzymkę do Francji na początku października. Prosimy osoby które byłyby ewentualnie zainteresowane takim wyjazdem o zgłaszanie się do zakrystii.

12. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego i naszego Biuletynu Parafialnego.