Parafia NSM w NDG - Schola

Schola

Wyjazd scholi - Krynica Morska 2017

Wyjazd scholi.

wyjazd scholi 31 20170708 1231220788Prawie zaraz po zakończeniu roku szkolnego, chętne dziewczynki z parafialnej scholi dziecięcej wyjechały na zasłużony wypoczynek do Krynicy Morskiej. W dniach 25 - 29 czerwca 2017 r. w domu rekolekcyjnym sióstr "Honoratek" wypoczywało 21 dzieci. Wyjazd w okresie wakacji odbył się już po raz trzeci. W czasie pobytu dzieci spędzają aktywnie czas i realizują bardzo ciekawy program. Dziewczynki codziennie korzystały z ciekawych warsztatów, np. tworzenie mydła, magnesów na lodówkę. Codziennie uczestniczyły w wakacyjnym kursie języka angielskiego prowadzonego przez panią Lektor. Oczywiście także korzystaliśmy z uroków plażowania i kąpania w morzu, uczestniczyliśmy takze w rejsie statkiem do Fromborka, gdzie odwiedziliśmy planetarium, muzeum Mikołaja Kopernika i wiele innych atrakcji. Dzieci pełne wrażeń i nowych doświadczeń wróciły do domu.

W Krynicy Morskiej byłam już po raz trzeci, każdego roku jest to wyjazd pełen wrażeń i niezapomianych przeżyć.

Ania

Bardzo lubię wyjazdy do Krynicy Morskiej, od rana do wieczora się coś dzieje, nie ma czasu na nudę.

Wiktoria

Bardzo mocno dziękuję Wam za wyjazd, Zuzia była zachwycona, przeszczęśliwa. Nie chciała i nie miała potrzeby, by dzwonić do mamusi, co bardzo mnie zdziwiło:) Widać po zdjęciach, że zorganizowaliście dzieciakom super przygodę, żałuję, że mnie tam nie było:). Gratuluję zapału po trudach roku szkolnego:)

Ewelina - rodzic