Parafia NSM w NDG - Ogólnopolskie rekolekcje ODDANIE33

Aktualności

Ogólnopolskie rekolekcje ODDANIE33

|
Kategoria:

Uwaga: Ogólnopolskie rekolekcje ODDANIE33 ruszają 29 listopada.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Kochane Dzieci Maryi,

Chcemy zaprosić kolejne osoby do szukania schronienia w Niepokalanym Sercu Maryi.

Kościół przechodzi wielką próbę. Serca wiernych wydają owoce. Albo ducha Światłości, albo Ciemności. Doświadczenia spadające teraz na świat są łaską przez którą kochający Bóg Ojciec chce ratować swoje stworzenie przed zniszczeniem i śmiercią wieczną. Oczyszczenie jest konieczne, by przywrócić prawdziwy obraz Boga w sercach ludzi.

Matka Boża gromadzi swoje dzieci i przygotowuje je do głębszej relacji z Duchem Świętym.

Dwie rzeczy są super ważne:

  1. Pełne oddanie Jezusowi przez Maryję. Oddawajcie się Maryi. Konsekrujcie swoje rodziny i domy. To jest KROK NR 1. Zgodzić się na prowadzenie.
  2. KROK NR 2: głęboka spowiedź (jeśli jest taka potrzeba to z całego życia) . Życie w stanie łaski uświęcającej jest dla nas konieczne – dzięki temu możemy być prowadzeni przez Ducha Świętego.

Wobec wydarzeń niezrozumiałych i bardzo trudnych Duch Święty będzie prowadzi nas do Arki Niepokalanego Serca Maryi. Pomóżmy wejść tam każdemu, komu się tylko da pomóc!

Nie mamy powodów, aby się lękać. W miłości nie ma lęku. Dzieci Maryi oddane i pełne Ducha są spokojne i pogodne. Przyjmują każde doświadczenie, widząc w nim Łaskę. Dzieci Maryi są latarnią dla swojego otoczenia.

Przekazujcie to wezwanie wszystkim Waszym przyjaciołom i bliskim!

Kochani,

Oddanie się Maryiwejście do Arki, jaką jest Jej Niepokalane Serce, jest dzisiaj sprawą absolutnie fundamentalną. Konieczną wręcz. Gdy mrok zapada nad historią, gdy czasy ostateczne stają się już na prawdę ostateczne, gdy wielkimi krokami zbliża się oczyszczenie, trzeba nam wszystkim biec do MatkiOna nas poprowadzi, taki jest Boży plan. Tam w Arce jest wszystko, to co jest nam odbierane: pokój, radość, Miłosierdzie, ład, harmonia. Maryja przygotowuje swoje dzieci na wielkie wylanie Ducha Świętego, każde Jej umiłowane dziecko otrzyma światło, które poprowadzi w chwili największego zamętu.

ODDANIE33, to wielki projekt duchowy, o którym nie piszą media, nie widać nagłówków na popularnych portalach internetowych, mimo, że to właśnie schronienie pod płaszcz Maryi ratuje życie.

Oddaj się Jej, oto Matka twoja. Ratujcie siebie i swoich bliskich powierzając się Tej, która zdepcze głowę węża. Z głębokim przekonaniem Ocalenie włączmy w ODDANIE33.

Nie zwlekaj, dziś trzeba wybrać, „gnaj” do Arki,
którą zbudował sam Bóg Ojciec!

Wszystkie informacje i Rozważania są dostępne na stronie https://www.oddanie33.pl/ 

Niech Maryja Niepokalana nas prowadzi, a Dobry Bóg błogosławi!
Organizatorzy Wielkiej Pokuty, Różańca do Granic oraz Polski pod Krzyżem
Fundacja Solo Dios Basta

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W REKOLEKCJACH?
Można to zrobić na KILKA SPOSOBÓW:
 
1. NA WSZYSTKICH STRONACH RÓŻAŃCA DO GRANIC
Już teraz możecie znaleźć wszystki rozważania w formie pisemnej oraz audio. Dodatkowo od 29.11 - Codziennie rano GOTOWE MATERIAŁY pojawią się na WSZYSTKICH stronach Różańca do Granic, czyli na:
a) Stronie www RdG>> https://rozaniecdogranic.pl/
c) Stronie RdG na Facebooku >> https://www.facebook.com/RozaniecDoGranic
 
2. NA ŻYWO >> na kanale Misjonarzy Świętej Rodziny >> RÓŻANIEC BEZ GRANIC od 29.11 - CODZIENNIE przez 33 dni będą się odbywać TRANSMISJE NA ŻYWO na kanale Youtube Różaniec bez granic>> https://www.youtube.com/channel/UCXiNu0gDQbfpg4
 
PLAN TRANSMISJI NA ŻYWO:
21:00 - APEL JASNOGÓRSKI z Jasnej Góry
21:15 - Medytacja rekolekcyjna na dany dzień
Około 21:30-21:45 - Różaniec (dla chętnych).
 
3. POPRZEZ GRUPY NA WHATSAPP. Można też dołączyć do grup w aplikacji WHATSAPP, gdzie przez 33 dni, codziennie wieczorem będą wysyłane linki do rozważań na kolejny dzień. Do grup na Whatstapp można dołączyć TUTAJ >> https://oddanie33.pl/whatsapp (wystarczy dołączyć DO JEDNEJ z podanych grup poprzez kliknięcie w link)
 
WPROWADZENIE: Ważne informacje duchowe oraz teologiczne na temat rekolekcji ODDANIE33 można znaleźć we wprowadzeniu do rekolekcji: https://oddanie33.pl/wprowadzenie